سازمان شيلات ايران

   

   

 
 
صفحه اصلي

هشتم مهرماه روزجهاني دريانوردي برصيادان وسختكوشان عرصه دريا به ويژه همكاران تلاشگرشيلات ايران درسراسر كشورمبارك باد .

1393/7/8 سه شنبه
در خواست رييس جمهوري از كشورهاي ساحلي خزر براي ملاحظه استانداردهاي زيست محيطي در طرح هاي ملي و منطقه اي ويژه
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران دكتر روحاني رئيس محترم جمهوري اسلامي ايران در چهارمين اجلاس سران كشورهاي ساحلي درياي خزر كه در شهر آسترخان روسيه برگزار شد و شبكه خبر سيما نيز به صورت زنده سخنان او را پخش مي كرد.
1393/7/8 سه شنبه
با حضور روساي پنج كشور ايران،روسيه،قزاقستان،تركمنستان و جمهوري آذربايجان،دكتر صالحي موافقت نامه حفاظت و بهره برداري بهينه از منابع زنده درياي خزر را امضاء كرد
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران در چهارمين اجلاس سران كشورهاي حاشيه درياي خزر، سه موافقتنامه همكاري با حضور سران پنج كشور ساحلي ايران، روسيه، قزاقستان، تركمنستان و جمهوري آذربايجان در شهر بندري آستراخان روسيه امضا شد كه داراي عناوين «حفاظت و بهره برداري بهينه از منابع آبي»، «آب و هواشناسي» و «پيشگيري و واكنش به وضعيت اضطرار» است.
1393/7/8 سه شنبه
سازمان شيلات ايران و تقدير از نمونه هاي شيلاتي به مناسبت هفته جهاني دريانوردي
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران در مراسمي با حضور معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران ، معاون صيد و بنادر ماهيگيري و جمعي از همكاران شيلاتي از دريائيان نمونه شيلاتي با اهداي لوح سپاس تقدير به عمل آمد.
1393/7/7 دوشنبه
با حكم معاون وزير جهادكشاورزي و رئيس سازمان شيلات ايران ، مديركل جديد شيلات سيستان (زابل) منصوب شد
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران باصدور حكمي از سوي دكتر حسن صالحي معاون وزير جهادكشاورزي و رئيس سازمان شيلات ايران مهندس محبعلي سيستاني به سمت مديركل جديد شيلات استان سيستان به مركزيت شهرستان زابل منصوب و مشغول به كار شد.
1393/7/7 دوشنبه
برگزاري جلسه كار گروه شيلاتي شوراي حفظ حقوق بيت المال در بابلسر
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران ، كارگروه شيلاتي شوراي حفظ حقوق بيت المال در بابلسر در سالن اجتماعات اداره كل شيلات مازندران واقع دربابلسربرگزارشد.
1393/7/7 دوشنبه
معاون توسعه مديريت و منابع انساني سازمان شيلات ايران : شيلات ايران در كليه زمينه هاي مرتبط حمايت از اداره كل شيلات سيستان را در دستور كار دارد
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران ، مراسم معارفه و توديع مديركل جديد و سابق شيلات سيستان در زابل انجام شد.
1393/7/6 يكشنبه
امضاء موافقت نامه حفاظت و بهره برداري بهينه از منابع زنده درياي خزر
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران موافقت نامه حفاظت و بهره برداري بهينه از منابع زنده درياي خزر روز دوشنبه 7/7/93 در جريان اجلاس روساي جمهور كشورهاي حاشيه خزر در شهر آستاراخان روسيه به امضاء مي رسد.
1393/7/6 يكشنبه
افتتاح و بهره برداري مدرسه شيلات استان سيستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران نخستين مدرسه هفت كلاسه شيلات در مقطع پيش دبستاني و دبستان در اول مهرماه سال 1393 با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان چابهار، شهردار و اعضاي شوراي شهر، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان چابهار، مدير آموزش و پرورش چابهار و جمعي ديگر از مسئولين شهرستان و مدعوين افتتاح و مورد بهره برداري دانش آموزان مقطع تحصيلي ابتدايي قرار گرفت.
1393/7/6 يكشنبه
تمبر ماهيان درياي خزر براي نخستين بار در كشور چاپ و در دسترس علاقمندان اين تمبر در داخل و خارج از كشور قرار گرفت
براي نخستين بار در كشور تمبر ماهيان درياي خزر شامل ماهي خاوياري تاس ماهي ايراني، سفيد، كپور، سيم و آزاد به همت روابط عمومي سازمان شيلات ايران و همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران در يك شيت چهار قطعه اي و به بهاي 15100 ريال در دسترس علاقمندان اين تمبر در داخل و خارج كشور قرار گرفت.
1393/7/6 يكشنبه
آغاز فصل صيد ميگو در هرمزگان از هشتم مهرماه
به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران ، سرپرست معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان از آغاز فصل صيد ميگو از 8 مهرماه 1393به صورت رسمي در آب هاي هرمزگان خبرداد.
بيشتر

 

 

هدف و ماموريت

 
 

پايگاه اطلاع رساني شيلات ايران, وب سايت رسمي سازمان شيلات ايران است و با هدف اطلاع رساني عمومي و تخصصي به شهروندان, دانشجويان, كارشناسان و مديران فعاليت مي كند. طرح اوليه اي از وب سايت شيلات درسال 1379 راه اندازي شد. اما با شروع سال 1383, اطلاع رساني به جامعه از طريق اين رسانه با جديت و گستردگي بيشتر دنبال شده است. طراحي جديد وب سايت شيلات نيز با باز تعريفي از ساختار, چارچوب و قابليت هاي كاربردي بيشتر, از اوايل آبان ماه 1383, مورد استفاده قرار گرفته است.
محورهاي عمده اطلاع رساني وب سايت شيلات ايران عبارتند از:

 

1-ارائه اخبار رويدادها و فعاليت هاي عمومي سازمان شيلات ايران

 

 

2-اخبار رويدادهاي شيلاتي ايران و جهان

 

 

 

3-اطلاعات بازار آبزيان

 

 

4-گفتارها و نوشتارهاي علمي و كارشناسي در زمينه ماهيگيري,آبزي پروري و فراوري آبزيان

 

 

5-اطلاعات پايه شيلاتي

 

 

 

6-ارزش هاي غذايي,شيوه طبخ و مصرف آبزيان

 

 

 
 

ويژگي هاي عمده

 

 

وب سايت شيلات ايران از قابليت هاي زير برخوردار است:

 

1 - قابليت جستجو

 

براي سهولت بازديد كنندگان وب سايت به مطالب, هم در صفحه اصلي و هم در صفحات داخلي امكان جستجو وجود دارد. در صفحه اصلي, جستجوي كاملي از اطلاعات سايت و در صفحات داخلي, جستجوي عادي و پيشرفته, اين امكان را فراهم مي سازد تا بازديد كننده وب سايت, با وارد كردن كلمه, عبارت يا موضوع مورد نظر خود, مطالب موجود را به تفكيك در اخبار يا كل سايت و طي زمان هاي مشخص, مشاهده كند.

 
   

2 - تالار گفت و گو

 

از آنجا كه شيلات ايران, متولي ماهيگيري, آبزي پروري و فراوري آبزيان در كشور است و امر سياستگذاري, برنامه ريزي و توسعه اين زير بخش را بر عهده دارد, بنابراين به منظور برقراري ارتباط هر چه فعال تر بين كارشناسان و مديران سازمان شيلات يا شاغلين در زير بخش شيلات كشور, امكان طرح پرسش از جانب آبزي پروران, ماهيگيران و عمل آوري كنندگان در وب سايت فراهم شده است. افراد مي توانند پرسش خود را در بخش تالار گفت و گو و در زمينه مورد نظر بنويسند و براي مديريت وب سايت ارسال كنند, پاسخ هاي كارشناسي به سوالات مطرح شده در اولين فرصت در خود وب سايت ارائه خواهد شد.

 
   

3 - نظر سنجي

 

به منظور تعامل بيشتر بين مديران و كارشناسان سازمان شيلات و بازديد كنندگان وب سايت و ارائه خدمات اطلاع رساني هر چه بهتر, بخش نظر سنجي در وب سايت در نظر گرفته شده است. به اين منظور در مقاطع مختلف, پرسش هايي در زمينه هاي مسايل متنوعي كه يا به ويژگي ها و كاربردهاي وب سايت مربوط باشد و يا ساير موضوعات شيلاتي ارائه خواهد شد. بازديدكنندگان مي توانند با پاسخگويي به پرسش ها و ثبت مشخصات فردي خود, نتايج نظر سنجي را مشاهده كنند.

 
   

4 - شمارشگر

 

براي اطلاع از تعداد افرادي كه يك خبر يا مطلب را در وب سايت مشاهده كرده اند و بدست آمدن آمار تعداد بارديد كنندگان صفحات مختلف, با باز كردن هر پنجره اخبار يا مطالب در گوشه سمت چپ بالاي صفحه تعداد بازديد كننده آن ثبت مي شود.

 
 

 

5 - آخرين اخبار

 

در اين بخش, آخرين پنج عنوان خبري كه در وب سايت شيلات قرار مي گيرد, اعم از اينكه در صفحه اصلي نشان داده شود يا نه, قابل مشاهده است. هر عنوان خبري تازه كه در وب سايت قرار گيرد به طور همزمان در اين بخش نيز قابل رويت است و با كليك كردن روي آن, صفحه خبر مربوطه باز مي شود.

 
 

مديريت

 

 

 مسئوليت وب سايت شيلات ايران به عهده مهندس نيما صادقيان است. ايشان با سمت مسئول فن آوري اطلاعات و  پايگاه اطلاع رساني از تير ماه 1385 عهده دار اين مسئوليت است.

 
   
 

نيما صادقيان
مسئول فناوري اطلاعات و پايگاه اطلاع رساني
nisa@mail.fisheries.ir

 
   

 مديريت توليد و ويراستاري اخبار و مطالب و تالار گفتگوي وب سايت شيلات بر عهده

 

همكاران پرتلاش وب سايت ميباشد.

 
 
   
   

 

   

 عليرضا كيهان پور
رئيس روابط عمومي سازمان 
مديريت وتوليد اخبار وب سايت ورسانه هاي ارتباط جمعي صدا و سيما، روزنامه ها، خبرگزاري ها، مجلات تخصصي و ساير ارگانهاي اطلاع رساني
پست الكترونيكي: shilat.pr@gmail.com

   

ناصر سلطان محمدي
فوق ليسانس ارتباطات
دبيرسرويس خبر و جانشين مديرخبر وب سايت شيلات ايران
پست الكترونيكي: naser250@gmail.com 
 

 

كاظم برزين اصل
ليسانس چاپ و نشر
مسئول بخش مقالات 
پست الكترونيكي:kazembar@gmail.com

     
   محسن اكبرزاده
ليسانس كامپيوتر
پشتيبان شبكه اطلاع رساني
پست الكترونيكي:m-akbarzadeh@mail.fisheries.ir

     
   

شهرام چراغزاده
ليسانس كامپيوتر
پشتيبان شبكه اطلاع رساني

پست الكترونيكي:cheraghzadeh.sh@gmail.com

     
   

سينا پيشنماززاده
ليسانس كامپيوتر
برنامه نويس
پست الكترونيكي:pishnamaz@gmail.com

     
   

فرهاد محمديان
ليسانس كامپيوتر
برنامه نويس

پست الكترونيكي:f.mohammadyam@gmai.com

   


   عباس افشار

عكاس
 

     
   

مريم قاسمي
فوق ديپلم 
اپراتور فناوري اطلاعات
پست الكترونيكي: ghasemi.g60@gmail.com

   

 

علاقمندان به تماس با پايگاه اطلاع رساني شيلات ايران جهت ارسال پيشنهادات و انتقادات، مقالات تحليلي و خبرهاي خود مي توانند با استفاده از نشاني پست الكترونيكي اقدام كنند. مطالب ارسالي به نام خود افراد در بخش اخبار يا گفتارها و نوشتارها درج خواهد شد.
ضمناً اخبار و مطالبي كه احتياج به ويرايش داشته باشد، پس از ويرايش در صفحات مرتبط با مطالب قرار خواهد گرفت.
شما در صورت تمايل مي توانيد با شماره تلفنهاي 66943333 و 66944444 و شماره فكس : 66941367 الي 69 تماس حاصل نماييد.

به روز رساني
چهارشنبه 9 مهر 1393 12:26:16

 

رويدادها
اطلاعيه
نظر سنجي
ميزان كاربردي بودن مطالب سايت و منوها و پيوندهاي آن را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار زياد
زياد
تا حدودي
كم
بسيار كم


خانه | بازگشت | Guest (portalguest)

MHCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.