9:02 AM 1397/10/19 تعداد بازدید: 469

  تعامل مدیر کل و نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان ستودنی است

 فرمانده یگان حفاظت شیلات ایران گفت: تعاملی که بین مدیر کل و نیروهای حفاظت یگان در شیلات استان گلستان وجود دارد بسیار ستودنی و بدون هیچ عیب و نقصی است و به جرات می توان گفت این استان تنها استان در سطح کشور است که توانست تمام دستگاه ها را وارد مقوله صیادان غیر مجاز نماید.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از اداره کل شیلات گلستان، سرهنگ اکبر شاه ولی پور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گلستان بیان داشت: تقوا، تدین، صداقت و صحت عمل از جمله بارزترین ویژگی های سرهنگ سعیدی نسب فرمانده سابق این یگان می باشد که در زمان تصدی این پست همواره با خلق نیکو و حسنه و نحوه مدیریت صحیح برخورد با نیروها تحسین همگان را به همراه داشته است.
وی همچنین با بیان اینکه فرماندهان یگان حفاظت منابع آبزیان، بازوی اجرایی مدیران شیلات در دریاها هستند خاطر نشان کرد: فرماندهان یگان حفاظت به عنوان مجری سیاست های سازمان شیلات و بازوهای اجرای مدیران هستند که انتظار می رود با برقراری تعامل و ارتباط تنگاتنگ با دریابانی و مرزبانی، در راستای سیاست های سازمان گام بردارند.
همچنین مدیر کل شیلات گلستان در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ پاسدار سعیدی نسب و خوشامدگوبی به سرهنگ شفاهی زاده گفت: سرهنگ سعیدی نسب فرمانده ای بود که با اخلاق نیکو  و  قرار گرفتن در کنار نیروها خاطرات بسیار خوشی را از خود به یادگار گذاشته است و در واقع تقدیر از ایشان به معنی قدردانی از تمام نیروهای زحمتکش یگان از گذشته تا به حال می باشد.
مهندس سید جواد قدس علوی خاطر نشان کرد: در حال حاضر یکی از مهم ترین چالش ها در صنعت آبزیان صید غیر مجاز است که مقابله با این معضل در چند بعد سیاسی، اجتماعی، قضایی، امنیتی و ... در استان پیگیری می شود.
مهندس سید جواد قدس علوی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در زمینه اشتغال زایی از سوی اداره کل شیلات گلستان خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر شیلات استان سعی نموده با استفاده از راههای مختلف از جمله ایجاد مجتمع پرورش میگو گمیشان ، پرورش ماهی در قفس و پن و ساخت مجتمع پرورش ماهیان خاویاری که در مرحله مطالعات اجرایی قرار دارد، در مسیر اشتغال زایی برای صیادان غیر مجاز گام بردارد که تا حدی نیز به موفقیت دست یافته است.
گفتنی است مراسم تودیع و معارفه فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گلستان با حضور سرهنگ شاه ولی پور  فرمانده یگان حفاظت شیلات ایران، سرهنگ ابراهیمی جانشین فرمانده مرزبانی استان، مدیر کل، معاونین، روسای ادارت شهرستان و ستادی، روسای مراکز بازسازی شیلات گلستان، فرماندهان و نیروهای پایگاههای حفاظت از منابع آبزی شیلات گلستان برگزار گردید که در این مراسم سرهنگ غلامرضا شفاهی زاده طی حکمی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت از منابع آبزی  شیلات استان معرفی گردید و از زحمات 5 ساله سرهنگ پاسدار غفار سعیدی نسب قدردانی به عمل آمد.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران