امروز : یکشنبه 22 فروردین 1400 بروزرسانی:1400/01/22

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:43 PM 1400/01/11 تعداد بازدید: 2

شعار روز جهاني دريانورد ۲۵ ژوئن با عنوان "روز دريانورد ۲۰۲۱ تمركزي بر آيندۀ عادلانه دريانوردان" از سوي imo اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از گروه بين‌الملل مانا؛ در اطلاعيه‌اي  كه از سوي سازمان بين‌المللي دريانوردي به همين مناسبت صادر شده آمده است: با وجود تداوم بيماري كوويد ۱۹ و علي‌رغم معضل تغيير خدمه، دريانوردان در شرايط كاري بسيار دشواري همچنان به فعاليت در صنعت كشتيراني ادامه مي‌دهند به همين جهت براي چنين روزي كه مصادف با ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ برابر ۴ تير ماه  ۱۴۰۰ خواهد بود با راه‌اندازي كمپيني خواستار آينده عادلانه براي دريانوردان خواهيم بود.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: مشاركت كنندگان در اين كمپين خواستار رفتار عادلانه با دريانوردان، شرايط عادلانۀ كار، آموزش عادلانه و ايمني‌هاي عادلانه براي دريانوردان خواهند بود.

در بخش ديگر اين اطلاعيه آمده است: صد‌ها هزار نفر دريانورد در حال حاضر بيش از قرارداد خود در دريا كار مي‌كنند و با مشكلات مالي روبه‌رو هستند به همين جهت روز دريانورد ۲۰۲۱ بستري براي حمايت از استاندارد‌هاي بالاتر از شرايط كار فراهم مي‌كند.

imo در پايان اطلاعيه از دريانوردان و فعالان دريايي دعوت كرده تا نظرات خود را دربارۀ آينده و نقش دريانوردان در صنعت دريانوردي به اشتراك بگذارند.
فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)