امروز : سه شنبه 8 خرداد 1403 بروزرسانی:1403/03/07

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:24 AM 1403/02/25 تعداد بازدید: 43

معاون وزير ورييس سازمان شيلات ايران طي پيامي، آغاز هفته ي روابط عمومي و ارتباطات را به عموم تلاشگران عرصه ارتباطات تبريك و تهنيت گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، متن پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
فرارسيدن 27ارديبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومي  را به تمامي دست‌اندركاران ساعي و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومي كه در جهت ايفاي رسالت خطير گردش شفاف و صحيح اطلاعات گام بر مي‌دارند، تبريك و تهنيت عرض مي‌كنم.
بي‌شك، دنياي امروز، دنياي ارتباطات است و روابط عمومي ها در خط مقدم جهاد تبيين هستند؛ نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعه ي آگاهي كه با به‌كارگيري هنر، مهارت، تدبير و دانش خود، فضايي سالم براي اطلاع رساني شفاف و ارتباطات اثربخش بين مردم و سازمان‌ها را فراهم مي‌كنند بر كسي پوشيده نيست.
هفته ي روابط عمومي، بهانه اي است تا بار ديگر به همديگر يادآور شويم، نمادهاي توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي يك جامعه، در گرو توزيع عادلانه اطلاعات، روشن گري افكار عمومي، مردم مداري و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزايش سطح مشاركت مردمي است كه بدون شك، ماموريت انجام آن به عهده روابط عمومي سازمان ها و نهادها است.
با گراميداشت اين روز و تقدير و تشكر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات و رسانه، از خداوند بلند مرتبه، براي تمامي همكاران اين عرصه، توفيقات روزافزون در جهت اعتلاي امر مقدس اطلاع رساني، آرزو مي‌كنم.


      سيدحسين حسيني
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران


فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)