امروز : سه شنبه 8 خرداد 1403 بروزرسانی:1403/03/07

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

3:11 PM 1403/02/26 تعداد بازدید: 85

با توجه به تلاش هاي صورت گرفته و  همچنين وضعيت خوب پروژه‌هاي در دست اجراي  بنادر صيادي هرمزگان رضايت‌بخش است.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران  در بازديد از بندر صيادي درگهان با اشاره به اينكه شيلات هرمزگان در حوزه خدمات صيادي و  بنادر صيادي اقدامات خوبي داشته است تصريح كرد: با توجه به تلاش هاي صورت گرفته و  همچنين وضعيت خوب پروژه‌هاي احداث، بهسازي و ساماندهي بنادر صيادي خوشبختانه شاهد رشد و پيشرفت قابل توجهي در روند اجراي پروژه‌هاي بنادر صيادي در استان هرمزگان هستيم.
سيد حسين حسيني با اشاره به اينكه بندر صيادي درگهان يكي از مهمترين پروژه‌هاي احداث بنادر صيادي در جزيرۀ قشم محسوب مي‌شود، افزود: بندر صيادي درگهان با ظرفيت تخليۀ ۶۹۴ تُن صيد، قطب صيادي جزيره قشم است.
حسيني با تأكيد بر اهميت بندر صيادي درگهان در جزيرۀ قشم، تصريح كرد: اميدواريم در آينده‌اي نه‌چندان دور شاهد بهره‌برداري كامل از اين بندر صيادي و به دنبال آن رونق اقتصادي جامعه محلي باشيم.
وي ارائه خدمات بندري به صيادان، ارتقاي ايمني در بنادر، ارتقاي توجه به ايمني در بنادر صيادي، نصب تجهيزات مدار بسته در راستاي امنيت بنادر صيادي، توجه به فضاي سبز و مبلمان بندري، ارتقاي بهداشتي ،ايجاد زير ساخت ها و فروشگاه ها در جهت رفاه صيادان و ... را از جمله خدمات قابل تحسين شيلات هرمزگان در خدمات رساني به جامعه صيادي خواند.
در حاشيه اين بازديد مدير كل شيلات هرمزگان با اشاره به اينكه خوشبختانه صيد و صيادي در  استان هرمزگان همواره مورد توجه بوده است گفت: افتتاح و بهره برداري هرساله پروژه هاي متعدد در حوزه بنادر صيادي استان نشان از اولويت اين اهميت براي فعاليت هاي شيلاتي در هرمزگان دارد.
مسعود باراني خاطر نشان كرد: استان هرمزگان با برخورداري از چهار هزار و 500 فروند شناور صيادي، بيش از 32 هزار نفر صياد و صيد ساليانه بالغ بر 313 هزار تن به عنوان قطب صيادي كشور همواره فعال بوده است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)