امروز : جمعه 28 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/27

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:59 PM 1400/10/15 تعداد بازدید: 52

  رئيس اداره شيلات گناوه گفت: طرح سرشماري شناورها و قايق‌هاي صيادي و تفريحي بي‌هويت در اين شهرستان آغاز شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سهراب ملايي افزود: اين طرح بنا به دستور و تكليف سازمان شيلات با هدف شناسايي و جمع آوري اطلاعات و آمار براي ساماندهي شناورهاي بدون هويت اجرا شده است و يك هفته ادامه دارد.
وي اظهارداشت:  از تمامي مالكان اين گونه شناورها درخواست همكاري داريم و مي‌توانند به شيلات و سه بندر و اسكله صيادي اين شهرستان در گناوه، ريگ و جزيره كه اين اداره نماينده دارد، مراجعه كنند.
ملايي گفت: مراجعه كنندگان در فرمي كه در اختيار آنها قرار مي‌گيرد نسبت به تكميل آن كه شامل چند بند از مشخصات مالك و شناور و موقعيت فعاليت است، اقدام كنند.
وي افزود: اطلاعات ارايه شده جمع آوري و به مركز استان بوشهر ارسال و سپس در سامانه تعريف شده ثبت مي‌شود.
رئيس شيلات گناوه  اضافه كرد: در اين شهرستان ۲۴۲ فروند شناور اعم از موتورلنج و قايق صيادي مجوزدار و حدود ۲۱۹ فروند بدون مجوز  وجود دارد.
شهرستان ساحلي گناوه در شمال استان بوشهر و پسكرانه خليج فارس واقع است.

  رئيس اداره شيلات بندر دير گفت: طرح سرشماري قايق‌ هاي صيادي و تفريحي بي‌هويت در اين شهرستان آغاز شد.
عقيل اميني افزود:از تمامي مالكان قايق هاي صيادي بي هويت درخواست همكاري داريم و مي‌توانند به اداره شيلات و سه اكيب سرشماري در بنادر و مراكز تخليه صيد مراجعه كنند.
وي گفت: مراجعه كنندگان در فرمي كه در اختيار آنها قرار مي‌گيرد نسبت به تكميل آن كه شامل چند بند از مشخصات مالك، قايق و موقعيت فعاليت است، اقدام كنند.
رئيس شيلات بندر دير ادامه داد: اطلاعات ارايه شده جمع آوري و به مركز استان بوشهر ارسال و سپس در سامانه تعريف شده ثبت مي‌شود.
وي اضافه كرد: اين طرح بنا به دستور و تكليف سازمان شيلات با هدف شناسايي و جمع آوري اطلاعات و آمار براي ساماندهي شناورها و قايق هاي بدون هويت اجرا شده است و يك هفته ادامه دارد.
وي يادآورشد: در اين شهرستان ۳۱۲ فروند شناور اعم از موتورلنج و قايق و كشتي صيادي مجوزدار و حدود ۵۰۰ قايق صيادي بدون مجوز  وجود دارد.
بندرديّر در فاصله ۱۸۰ كيلومتري جنوب استان بوشهر قراردارد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)