امروز : شنبه 8 مهر 1402 بروزرسانی:1402/07/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:15 AM 1400/10/22 تعداد بازدید: 161

مسائل و مشكلات تعدادي از واحدهاي توليدي و كشاورزي اسلامشهر در نشست مشترك سرپرست فرمانداري شهرستان با دكتر محمد قرباني معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزير جهاد كشاورزي و دكتر نبي الله خون ميرزايي معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران،  حسين حبيبي در سخناني در اين نشست از پيگيري دكتر شريفيان جهت رفع مشكلات فعالان عرصه توليد و صنعت شهرستان و همچنين همت و جديت معاونين و مديران ارشد وزارت جهاد كشاورزي قدرداني كرد.
وي با بيان اينكه شهرستان اسلامشهر در حوزه توليد محصولات كشاورزي و دامي از شهرستان هاي سرآمد استان تهران محسوب مي شود، گفت: كشاورزان، دامداران، توليد كنندگان و صنعتگران رزمندگان جنگ اقتصادي هستند و ما نيز بايد از آنان به خوبي حمايت و پشتيباني كنيم.
سرپرست فرمانداري اسلامشهر ادامه داد: بي نيازي كشور از واردات و همچنين ايجاد فرصت هاي شغلي جديد در گرو پشتيباني از توليد كنندگان و رفع موانع آنان است و مجموعه فرمانداري از تمامي ظرفيت ها در اين زمينه استفاده خواهد كرد.
در ادامه اين نشست دكتر محمد قرباني معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزير جهاد كشاورزي بر ضرورت تسهيل، تسريع و روان سازي امور مربوط به كارآفرينان و سرمايه گذاران مرتبط با بخش كشاورزي تاكيد كرد و اظهار داشت: وزارت جهاد كشاورزي ضمن حمايت از سرمايه گذاري در بخش كشاورزي تسهيلات و خدماتي كه مورد نياز فعالان اين حوزه است را تامين خواهد كرد.
همچنين دكتر نبي الله خون ميرزايي معاون وزير جهاد كشاورزي و رييس سازمان شيلات ايران نيز به سرمايه گذاري قابل توجه صورت گرفته توسط بخش خصوصي در شركت ماهيران كه در زمينه توليد ماهيان زينتي فعاليت مي كند اشاره كرد و گفت: با اجرايي شدن مصوبه ستاد رفع موانع توليد استان تهران درخصوص اين شركت، پرداخت تسهيلات و تكميل طرح توسعه اي اين شركت كه بيش از 300 فرصت شغلي جديد ايجاد خواهد كرد اجرايي مي شود. 
در ادامه اين نشست علاوه بر مسائل مربوط به شركت ماهيران، موضوعات مربوط به شركت الكتروژن و يكي از دامداري هاي شهرستان نيز به صورت تخصصي مورد بررسي قرار گرفت و تصميمات لازم جهت رفع آنها اتخاذ شد. 
گفتني است معاونين وزير جهاد كشاورزي، با همراهي رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان تهران و معاون برنامه ريزي و توسعه فرماندار اسلامشهر پيش از حضور در اين نشست از شركت ماهيران در احمدآباد مستوفي بازديد كردند.فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)