امروز : دوشنبه 24 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:51 AM 1401/02/25 تعداد بازدید: 76

سرپرست يگان حفاظت منابع آبزيان شيلات هرمزگان از توقيف  يك فروند لنج، يك دستگاه پرساين،۵۰ طاقه تور منوفلامنت حلواسفيد و يك دستگاه ترال لنج در فصل ممنوعيت صيد حلوا سفيد و در راستاي مبارزه با صيد غير‌مجاز خبر داد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران،سروان مهرداد رامش جان با اشاره به اهميت حفظ ذخاير آبزيان گفت:  اين اقدامات  پيرو تاكيدات مدير كل شيلات استان مبني بر مبارزه با روش هاي مخرب صيادي و صيد غير مجاز صورت گرفته است.

سرپرست يگان حفاظت منابع آبزيان با اشاره به رشد و پيشرفت عملكرد يگان حفاظت منابع آبزيان شيلات هرمزگان در سال گذشته، خاطرنشان كرد: علرغم كمبود نيروي انساني و امكانات رشد چشمگيري در تمامي كشفيات در برخورد با شناروهاي متخلف صيادي از اهم شاخص هاي رشد عملكرد يگان حفاظت منابع آبزيان شيلات هرمزگان بوده است.

وي با بيان اينكه در عمليات يك نفر متهم دستگير شده است عنوان كرد:  كليه توقيفات ضمن تشكيل پرونده به كميسيون رسيدگي به تخلفات صيادي شيلات جهت تعين تكليف  و يا در صورت نياز به دستگاه قضا ارجاع  داده شده اند.
رامش جان ماموريت اين يگان را بسيار مهم و حساس خواند و اضافه كرد: بدون شك حفظ ذخاير ارزشمند آبزيان نيازمند توجه بيش از پيش مردم و همه دستگاه‌هاي اجرايي به اين مهم است چرا كه ماموريت يگان حفاظت شيلات در زمينه حفاظت از منابع آبزيان است و از اين فرصت بايد براي حفظ اين منابع نهايت بهره را برد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)