امروز : دوشنبه 24 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:48 AM 1401/02/28 تعداد بازدید: 62
  وزير جهاد كشاورزي در پيامي به كاروان ترويجي ارتقاي بهره‌وري كشاورزي، برپايي نهضتي جهادي براي ترويج دانش و نوآوري در عرصه‌هاي كشاورزي را اقدامي ارزشمند و شايسته تقدير دانست.به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران سيد جواد ساداتي‌نژاد در اين پيام آمده است: توسعه، استقلال و اقتدار كشور در حوزه كشاورزي و تامين امنيت غذايي مرهون مجاهدت كشاورزان، روستاييان و عشاير و تلاش كارشناسان و مديران وزارت جهاد كشاورزي در خدمت‌رساني مطلوب براي ايفاي وظيفه خطير راهبري بخش كشاورزي است.

حفظ امنيت كشاورزي غذايي كشور در سطح مطلوب با وجود فشار تغييرات اقليمي نامساعد، محدوديت منابع پايه و همچنين اعمال تحريم‌هاي ظالمانه، مستلزم مجاهدتي عظيم براي گسترش نوآوري از طريق ارتقاي دانش، بينش، مهارت و صلاحيت حرفه‌اي كشاورزان و بهره‌برداران بخش كشاورزي است.

بي‌شك توسعه كشاورزي دانش‌بنيان به‌منظور افزايش كمي و كيفي محصولات كشاورزي با رويكردي جامع و پايدار متضمن حفاظت و صيانت از منابع پايه آب و خاك، امنيت غذايي پايدار كشور را در پي خواهد داشت. بسط دانش و نوآوري در عرصه‌هاي كشاورزي رسالت سترگي است كه به ياري خداي متعال و تلاش مروجان، محققان، متخصصان و كارشناسان وزارت جهاد كشاورزي همبسته با بهره‌گيري از دانش و تجارب ارزشمند خبرگان بخش كشاورزي و با استفاده حداكثري از ظرفيت كنشگران موثر نظام نوآوري كشاورزي در مسير دستيابي به سطح مطلوب اقتدارغذايي دست يافتني است.

تلاش و كوشش سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي براي راه‌اندازي «كاروان ترويجي ارتقاي بهره‌وري كشاورزي» در تعامل سازنده با معاونت‌ها و سازمان‌هاي اجرايي وزارت و سازمان‌هاي جهاد كشاورزي استان‌ها، به‌منظور برپايي نهضتي جهادي براي ترويج دانش و نوآوري در سطح عرصه‌هاي كشاورزي اقدامي ارزشمند و شايسته تقدير است. از زحمات و تلاش‌هاي عوامل و دست‌اندركاران اين برنامه به‌خصوص مروجان، محققان، متخصصان و كارشناسان خدوم وزارت و همچنين كشاورزان خبره و واحدهاي خدمت‌رسان غيردولتي فعال در حوزه مشاور فني، براي پيشبرد اهداف بخش كشاورزي در مسير اعتلاي ميهن اسلامي سپاسگزاري مي‌نمايم. سربلند و پيروز باشيد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)