امروز : دوشنبه 24 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:01 PM 1401/03/02 تعداد بازدید: 77

معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران طي پيامي ضمن گرامي داشت ياد و نام شهداي هشت سال دفاع مقدس، فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر و روز ملي «مقاومت، ايثار و پيروزي» را به تمامي مردم ايران تبريك گفت.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، متن پيام به شرح ذيل مي باشد:


بسمه تعالي

تاريخ پرافتخار اين سرزمين، سرشار از برگ‌هاي زريني است كه استقلال، آزادي، مقاومت و پايمردي اين ملت بزرگ را گواهي مي‌دهد و اين اوراق، در دوران باشكوه و حماسه‌ساز دفاع مقدس تجلي افزون‌تري دارد.

ستايش ايثارگري‌ها و جان‌فشاني‌هاي فرزندان غيور سرزمين كربلايي ايران در واژگان نمي‌گنجد. حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر قهرمان و چهارم خرداد، روز مقاومت و پايداري دزفول، فصل‌هايي درخشان از تاريخ اين سرزمين و از مهمترين رويدادهاي جنگ تحميلي است، چرا كه نسل انقلاب و فرزندان انقلاب را نزد آيندگان سرافراز و پرغرور مي‌كند و يادآور مي‌شود كه يك وجب از خاك اين ملك به دشمنان واگذار نشد. امري كه در ميان جنگ‌هاي دور و نزديك اين سرزمين، يك استثناء و نقطه تمايز انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران از ساير دوره‌ها محسوب مي‌شود.

فرارسيدن اين روز فرخنده را به رهبر معظم انقلاب، ملت شريف ايران به ويژه خانواده شهدا و ايثارگران ايران اسلامي صميمانه تبريك مي گويم و عزت و سربلندي روزافزون اين سرزمين را از خداوند متعال خواستارم.      سيدحسين حسيني

معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران


 


فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)