امروز : شنبه 8 مهر 1402 بروزرسانی:1402/07/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:37 AM 1401/03/03 تعداد بازدید: 104

جلسه ارائه گزارش نهايي پروژه همكاري فني با فائو در زمينه «پشتياني توسعه پرورش ماهي در قفس‌هاي دريايي» در روز يكشنبه مورخ 1401/3/2 با حضور نمايندگان دفتر فائو در تهران، مدير ملي پروژه، مشاور ملي پروژه، سرپرست، مديران و كارشناسان معاونت توسعه آبزي پروري، نماينده دفتر امور بين‌الملل وزارت جهاد كشاورزي و همچنين شركت مجازي مدير فني و مشاوران بين‌المللي پروژه از فائو در سازمان شيلات ايران برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، مهندس افراسيابي سرپرست معاونت توسعه آبزي‌پروري به تشريح برنامه تحولي توسعه پرورش ماهي در قفس در ايران و خانم قنبري معاون دفتر فائو در تهران به معرفي تيم كاري پروژه پرداختند. 
سپس دكتر عبدالحي، مدير ملي پروژه گزارش خلاصه پروژه، دكتر عسگري مشاور ملي پروژه، گزارش نهايي پروژه و يوان و لواتلي مدايرن فني پروژه به صورت مجازي گزارش فني و نقشه راه توسعه پرورش ماهي در قفس در ايران را به همراه راهكارهاي اجرايي ارائه نمودند. 
در نهايت پس از پرسش و پاسخ كارشناسان، جمع‌بندي جلسه توسط  دكتر عبدالحي با تاكيد بر كامل و كاربردي بودن نقشه راه پيشنهادي، پيگيري نتايج و پيشنهادات گزارش پروژه از طريق دفتر امور بين‌الملل وزارت جهاد كشاورزي و سازمان شيلات و ضرورت تداوم همكاري با فائو براي توسعه صنعت آبزي‌پروري در قفس‌هاي دريايي در كشور انجام گرفت.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)