امروز : دوشنبه 24 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/24

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:22 AM 1401/03/07 تعداد بازدید: 56

معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران گفت: خاوياري كه در گذشته در آبهاي درياي خزر صيد مي شد بهترين نوع خاويار دنيا بوده است كه بخش عظيمي از آن در آبهاي استان گلستان پرورش مي يافت كه به واقع مي توان گفت گلستان شناسنامه خاويار ايران است.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، مهندس سيد حسين حسيني در آئين توديع و معارفه مدير كل شيلات گلستان تصريح كرد: با توجه به اينكه امسال از سوي مقام معظم رهبري به سال "توليد، دانش بنيان و اشتغال نامگذاري" شده است، در واقع مي توان گفت اين نام بيشتر  مجموعه جهاد كشاورزي و شيلات را در بر مي گيرد و بايد تلاش نماييم تمام ظرفيت هاي موجود در منطقه شناسايي شود و به نحو احسن مورد استفاده قرار گيرد.
وي افزود: بايد در حوزه امنيت غذايي، توسعه دريا محور و اقتصاد دريا، به سمت مكانيزاسيون و دانش بنيان نمودن توليد پيش رويم و روش هاي نوين را به كار گيريم كه در اين زمينه بحمدالله نيروهاي متعهد، متخصص و محقق نيز به اندازه كافي وجود دارند.
حسيني خاطر نشان كرد: شعار ما اين است كه آب را مصرف نمي كنيم بلكه از آن استفاده مي كنيم. با استفاده از تكنولوژي هاي نوين مي توانيم بهره وري را افزايش دهيم.
رئيس سازمان شيلات ايران در پايان گفت: در هر زمان كه با دانش، مديريت را پيش ببريم يقينا موفق خواهيم بود، بنابراين بايد دانش را هم توليد و هم احصاء كرد و از تجارب ديگران نيز استفاده نمود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)