امروز : جمعه 28 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/05/27

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:00 AM 1401/04/11 تعداد بازدید: 50

اولين طرح پايلوت پرورش ماهي در قفس خوزستان امسال اجرايي مي شود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، فتح الله ابوعلي، مدير كل شيلات خوزستان در جلسه با فرماندار بهبهان و جمعي از مسئولان شهرستان از عملياتي شدن طرح پرورش ماهي در قفس در سد مخزني مارون به عنوان اولين طرح پايلوت در استان خوزستان در سال جاري خبر داد. 
در ادامه طي جلسه اي با مديران حاضر، وي بر ظرفيت ها و پتانسيل هاي گسترده شهرستان بهبهان در زمينه آبزي پروري تاكيد كرد و افزود: با تلاش و پيگيري هاي مستمر امسال بخشي از اين طرح ها اجرايي خواهد شد.
مديركل شيلات خوزستان همچنين از عملياتي شدن طرح ۱۰۰ تني پرورش ماهي در قفس در سد مخزني مارون به عنوان اولين طرح پايلوت در استان خوزستان خبر داد و اظهار داشت: جلسات و بازديد هاي كارشناسي صورت گرفته و قرارداد با سرمايه گذار منعقد شده است و در سال جاري اين طرح بايد اجرايي شود.
ابوعلي با بيان اينكه ستاد اجرايي فرمان امام خميني(ره)  در زمينه ايجاد فرصت هاي شغلي در مناطق كم برخوردار و روستايي استان تسهيلات خوبي ارائه نموده است خواستار همكاري بنياد بركت و بانك ها، مشابه سال‌هاي گذشته با آبزي پروران در جذب اين تسهيلات به ويژه به واحدهاي ۲ منظوره پرورش ماهي در اين شهرستان شد.
در پايان فرماندار شهرستان نيز حمايت و پشتيباني خود را از اجرايي شدن طرح هاي شيلاتي در شهرستان اعلام نمود.   
 

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)