امروز : چهارشنبه 9 آذر 1401 بروزرسانی:1401/09/08

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:20 PM 1401/06/29 تعداد بازدید: 47

معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي تصريح كرد: گره هاي موجود در صدور مجوزها در دبيرخانه مجوزها و پروانه هاي بخش كشاورزي شناساسي و رفع مي‌شود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، محمد قرباني معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي در حاشيه‌ي تشكيل دبيرخانه مجوزها و پروانه هاي بخش كشاورزي، در گفتگو با خبرنگار ايانا، گفت: بر اساس ابلاغ وزير مبني بر دستور تشكيل دبيرخانه مجوزها و پروانه هاي كشاورزي اين دبيرخانه شكل گرفته است.

وي درباره اهداف تشكيل اين دبيرخانه، افزود: چند هدف اساسي در تشكيل اين دبيرخانه وجود داشته كه بحث سياست گذاري هاي كلان در صدور مجوزها و همچنين بحث هماهنگي ها در داخل دستگاه وزارت جهاد كشاورزي بوده است.

قرباني ايجاد پل ارتباطي با مركز پايش و بهبود محيط كسب و كار وزارت امور اقتصاد دارايي را از ديگر دلايل تشكيل اين دبيرخانه عنوان كرد و يادآور شد: در مجموع نگاه ما در دبيرخانه آن است كه اگر اختلافي، نا هماهنگي و تضادي درباره مسايل در دستگاه‌هاي مختلف در وزارت جهاد كشاورزي وجود دارد را حل كنيم و انشالله صدور مجوزها به عنوان دروازه سرمايه گذاري با سرعت، دقت بيشتر و با لحاظ همه‌ي موارد تخصصي و بهداشتي و مواردي كه مبتني بر حفظ سلامت مواد غذايي و خانوارها مديريت شود؛ عملاً بهرداران بخش كشاورزي در حوزه صدور مجوزها با مشكل خاصي مواجه نشوند و بتوانند با سرعت مجوزها را داشته باشند.

وي با بيان اينكه دبيرخانه مجوزها و پروانه هاي بخش كشاورزي در راستاي حمايت از بهره برداران بخش كشاورزي تشكيل شده است، يادآور شد: اعضا، وظايف و اهداف اين دبيرخانه كاملا مشخص شده و اين جلسه نيز  با هدف ايجاد همگرايي و هم افزايي بين مجموعه معاونين، سازمان ها و دستگاه ها برگزار شده و در اين راستا نقطه نظرات بيان و تشريح برنامه انجام شده است.


قرباني تصريح كرد: اميد ميرود با حفظ استقلال وظايف دستگاه ها، شاهد روزهاي بهتري در صدور مجوزها باشيم.

وي با تاكيد بر اينكه صدور مجوزها تسيهل خواهد و گره‎هاي موجود را دبيرخانه شناسايي ميكند؛ تصريح كرد: همچنين گره هاي موجود در صدور مجوزها توسط دستگاه ها شناسايي و انتقال داده مي شود و پل ارتباطي خواهد بود؛ به نوعي مركز پايش(مردم) ديدگاه ها و نظراتشان را مطرح ميكنند و دبيرخانه شرايطي را بازگشايي گره ها فراهم ميكند تا بهره برداران بتوانند با فراغ بال فرايند صدور مجوز را طي كرده و وارد مرحله سرمايه گذاري شود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)