امروز : جمعه 4 اسفند 1402 بروزرسانی:1402/12/02

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:32 AM 1402/06/28 تعداد بازدید: 93

جانشين فرماندهي مرزباني و درياباني خوزستان از كشف و توقيف دو هزار و ۵۰۰ كيلو گرم ماهي صيد شده فاقد هرگونه مجوز قانوني از يك شناور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سرهنگ منصور رضا عزيزي در گفتگو با خبرنگار مانا افزود: مأموران درياباني ماهشهر در راستاي كنترل آب‌هاي ساحلي به يك شناور غيرمجاز صيادي مظنون و آن را متوقف كردند.

وي گفت: مأموران درياباني در بازرسي از اين شناور صيادي دو هزار و ۵۰۰ كيلو‌گرم ماهي كه با هدف عرضه در بازار به صورت غيرقانوني و غير‌بهداشتي و خارج از قوانين و مقررات شيلات حمل شده بود كشف كردند.

سرهنگ عزيزي افزود: پرونده محموله صيد قاچاق جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي ارجاع و محموله آبزيان قاچاق به اداره كل شيلات خوزستان تحويل داده شد.

جانشين فرماندهي مرزباني و درياباني خوزستان با اشاره به بازداشت دو متهم به صيد غيرقانوني و قاچاق خاطرنشان كرد: ارزش اين محموله صيد قاچاق حدود شش ميليارد ريال برآورد شده است.

صيد قاچاق، سنگيني ناوگان صيد و صيادي، استفاده از روش‌هاي غيرقانوني و مخرب همچون ترال، فعاليت شناور‌هاي فاقد پروانه و خروج غيرقانوني آبزيان از كشور از چالش‌هاي صيد و صيادي در خوزستان است.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)