امروز : جمعه 4 اسفند 1402 بروزرسانی:1402/12/02

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

10:41 AM 1402/08/29 تعداد بازدید: 85


معاون برنامه ريزي، توسعه مديريت و منابع اداره كل بنادر و دريانوردي خوزستان گفت:سايت قايقراني بندر امام خميني با هدف ترويج و توسعه ورزش‌هاي آبي و ساحلي و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي اقليمي در شرايط ايمن آماده بهره‌برداري شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، نورالله اسعدي  افزود: با بهره‌برداري از اين سايت قايقراني زمينه مساعد براي انجام تمرينات ورزشي تيم‌هاي قايقراني كاركنان و خانواده‌هاي آنان و برگزاري مسابقات ملي و استاني در شرايط ايمن فراهم مي‌شود.

وي در ادامه افزود: كميته ورزش اين اداره كل با جانمايي نقطه‌اي ايمن در يكي از نقاط اسكله اين مجتمع بزرگ بندري و مناسب‌سازي آن، محلي ايمن و منطبق با شرايط لازم براي برگزاري تمرينات و مسابقات ايجاد كرده است.

اسعدي افزود: همچنين با توافق انجام شده با شهرداري بندر امام خميني، از حوضچه پارك ساحلي كه در مجاورت اين مجتمع بندري قرار گرفته به عنوان محل پشتيبان براي فعاليت‌هاي ورزشي در رشته قايقراني بهره‌برداري خواهد شد.

به گزارش مانا، توسعه و ترويج فرهنگ ورزش همگاني و حرفه‌اي بين كاركنان و خانواده‌هاي آنان با ايجاد امكانات و تسهيل شرايط ورزشي از اهم اهداف كميته ورزش اداره كل بنادر و دريانوردي خوزستان است كه با احداث فضا‌هاي ورزشي در طول سال دنبال مي‌شود.

منبع: مانا

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)