امروز : دوشنبه 27 فروردین 1403 بروزرسانی:1403/01/27

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:40 PM 1402/12/12 تعداد بازدید: 48
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران از كاركنان سازمان شيلات، همكاران و بهره برداران جامعه شيلاتي كه با شركت در اجتماع يكپارچه مردمي انتخابات دوازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و ششمين دوره مجلس خبرگان رهبري حماسه آفريدند، تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران سيدحسين حسيني در اين راستا اظهار داشت: به عنوان خدمتگزار مردم از همه عزيزان و همكاران جامعه شيلاتي كه موجب برگزاري هر چه باشكوه تر انتخابات سال جاري شدند، صميمانه قدرداني و تشكر مي نمايم.   

وي با سپاس از خداوند متعال براي توفيق حضور در انتخاب سرنوشت ساز، عنوان كرد: خوشبختانه قانونمداري، امانتداري، مشاركت حداكثري و عدالت محوري در اين دوره از انتخابات محقق و در فضايي سالم، رقابتي و كاملا قانونمند با حضور ارزشمند، گسترده و با نشاط مردم برگزار شد.

اين مقام مسئول افزود: فرصت شتابدهي به تحقق برنامه هاي توسعه كشور و دستيابي به اهداف، با شركت در تعيين سرنوشت و حضور يكايك اقشار مختلف جامعه در اين رويداد نقش مي‌بندد. امروز اين آگاهي و بصيرت مردمي خود را آشكار نمود و تجلي اتحاد و يكدلي را عيان ساخت.

حسيني ضمن قدرداني، براي تمامي عوامل اجرايي و جامعه شيلاتي كشور به جهت اهتمام در برگزاري انتخابات، از درگاه خداوند متعال آرزوي سلامتي و موفقيت در تمام عرصه هاي زندگي نمود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)