امروز : چهارشنبه 15 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/14

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:46 AM 1402/08/21 تعداد بازدید: 83

شهرستان خلخال ظرفيت بسيار مناسبي جهت تبديل شدن به قطب شيلاتي استان را دارد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، مديركل شيلات استان اردبيل به همراه فرماندار شهرستان خلخال و جمعي از مسئولان محلي و استاني، در راستاي شناسايي و بررسي ظرفيت ها و پتانسيل هاي جديد شيلاتي اين شهرستان، از برخي مناطق مستعد آبزي‌پروري در حاشيه رودخانه قزل اوزن بازديد كرد.
مديركل شيلات استان اردبيل با بيان اينكه شهرستان خلخال ظرفيت بسيار مناسبي جهت تبديل شدن به قطب شيلاتي استان را دارد، تصريح كرد: بايد در راستاي تحقق شعار سال، حداكثر استفاده از ظرفيتهاي شيلاتي استان را با جذب سرمايه‌گذار توانمند و بومي و ارتقاي توليدات شيلاتي انجام دهيم.
محمد اله‌‌بخش افزود: با همكاري و تعامل ادارات مربوطه در صدور مجوزات قانوني احداث مزارع و مجتمع‌هاي پرورش ماهي اعم از شركت آب منطقه،محيط‌زيست، دامپزشكي،نظام مهندسي كشاورزي و سازمان جهاد كشاورزي، ميتوان شاهد رشد و شكوفايي صنعت آبزي پروري در استان بود.
وي ادامه داد:شيلات از بخش هاي مهم و تاثيرگذار در بحث امنيت غذايي و تأمين پروتئين لازم مردم است و از تمامي دستگاههاي تاثيرگذار درخواست مي شود در اين راستا كمك حال اداره كل شيلات بوده تا بتوان با ايجاد پروژه‌هاي جديد، ظرفيت توليد استان را افزايش داد.
اله‌‌بخش تاكيد كرد:شرايط سرمايه‌گذاري در شهرستان خلخال براي سرمايه‌گذاران فراهم است و چنانچه سرمايه‌گذاران تمايل به فعاليت در زمينه آبزي پروري را دارند، اين اداره كل آمادگي كافي جهت ايجاد بسترهاي لازم در خصوص اخذ مجوزهاي قانوني در كوتاهترين زمان ممكن را دارد.
وي تصريح كرد: در صورت توجه به ظرفيت هاي شيلاتي شاهد ايجاد اشتغال پايدار و توليد ثروت براي استان خواهيم بود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)