امروز : چهارشنبه 15 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/14

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:25 AM 1402/08/22 تعداد بازدید: 95

يگان حفاظت از منابع آبزيان شيلات گلستان با همكاري محيط زيست مازندران، خودروي حامل 5/4 تن ماهي كفال غير استاندارد را توقيف كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، فرماندهي يگان حفاظت از منابع آبزيان اداره كل با اعلام اين خبر گفت: در راستاي جلوگيري از صيد، فروش و عرضه غير مجاز و غير قانوني محصولات شيلاتي در سطح شهرهاي ساحلي، رستورانها و بازار ماهي فروشان، پايگاه آشوراده طي رصد و كنترل چند روزه سطح شهر يك خودروي در بازار ماهي فروشان بندر تركمن كه در حال بارگيري سبدهاي پر از ماهي استخواني غيرمجاز بوده را شناسايي نمود.
سرهنگ ابوالفضل تمسكني افزود : پس از خروج خودروي فوق از بازار، عمليات مشترك جهت توقيف خودرو با هماهنگي محيط زيست مازندران انجام و جزئيات در اختيار محيط زيست مازندران گذاشته شد.
در يك عمليات مشترك با هماهنگي دادستان حوزه بهشهر، خودرو مربوطه در پليس راه سارو شهرستان بهشهر بهمراه ۲ نفر سرنشينان و محموله تعداد ۲۲۰ سبد ماهي كفال غير استاندارد به مقدار ۴۴۰۰ كيلوگرم توقيف و به مراجع قضايي معرفي شدند.
سرهنگ تمسكني در پايان با تاكيد بر برخورد قاطع با متخلفان حوزه صيد و صيادي، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اين زمينه، مراتب را به اين اداره كل اطلاع دهند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)