امروز : پنج شنبه 31 خرداد 1403 بروزرسانی:1403/03/30

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:43 AM 1403/02/31 تعداد بازدید: 109

معاون وزير و رئيس سازمان شيلات  ايران در پي شهادت رئيس جمهور دولت مردمي يك پيام تسليت منتشر كرد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران سيدحسين حسيني مراتب تسليت و تعزيت خود را از شهادت رئيس جمهور دولت مردمي و تيم همراه در سانحه‌ي  بالگرد حين ماموريت اعلام كرد.
پيام به شرح زير است:

«بسم‌ الله الرحمن الرحيم»
انا لله و انا اليه راجعون
آيت‌الله رئيسي رحمه الله عليه با قلبي رئوف، نيتي صادقانه و خالصانه، انديشه‌اي ژرف و  اراده‌اي جدي همواره براي حل مشكلات مردم بويژه طبقه كم‌درآمد، تلاشي وافر و شبانه‌روزي داشتند و دغدغه‌مندانه مسائل را پيگيري و رصد مي‌كردند.
شهادت عالم برجسته  آيت الله رئيسي رحمه الله عليه را محضر ولي امر مسلمين حضرت امام خامنه‌اي، خاندان مكرم، همسر گرامي و فرزندان محترم و همه وابستگان و نيز ملت شريف ايران  تسليت مي‌گويم  و رحمت و مغفرت الهي و علوّ درجات ايشان را از خداوند متعال مسألت مي‌نمايم.
همچنين مراتب تاثر خود را در پي شهادت زنده‌ياد حسين امير عبداللهيان وزير امور خارجه، همچنين آيت‌الله سيد محمد علي آل هاشم نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه تبريز و استاندار محترم آذربايجان شرقي كه همراه با رئيس جمهور فقيد در حين ماموريت به لقالله پيوستند اعلام مي‌دارم و به خاندان معزز اين مسئولان خادم  و ملت شريف ايران تسليت و تعزيت مي‌گويم ‌و از خداوند متعال  آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اوليالله را براي آن خدمتگذاران شريف طلب مي‌كنم و براي بازماندگان صبر و سلامتي مي‌خواهم.

سيدحسين حسيني
معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)