امروز : پنج شنبه 31 خرداد 1403 بروزرسانی:1403/03/30

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:45 AM 1403/03/22 تعداد بازدید: 46
مديركل شيلات استان اردبيل گفت: مزرعه پرورش ماهيان سردآبي به ظرفيت ۲۰ تن با اشتغال زايي ۴ نفر به بهره برداري خواهد رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، محمد اله‌بخش به همراه فرماندارشهرستان، بخشدار مركزي سبلان و رئيس جهادكشاورزي سرعين از مزرعه پرورش ماهيان سرد آبي در روستاي شمس آباد از توابع شهرستان سرعين بازديد كردند.
وي درحاشيه اين بازديد اعلام كرد: مزرعه پرورش ماهي سردآبي با سرمايه گذاري بيش از ۴۰ ميليارد ريال با پيشرفت فيزيكي ۸۰ درصد توسط بخش خصوصي در روستاي شمس آباد مورد احداث و بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.
اله بخش از تلاش ويژه براي حل مشكلات و تحقق مطالبات سرمايه‌گذار اين پروژه خبر داد و خاطرنشان كرد: مشكلاتي از قبيل جايگذاري تير برق به منظوري برق رساني و عدم پرداخت به موقع تسهيلات بانكي وجود داشت كه با همكاري و تلاش ويژه فرماندار محترم و بخشدار مركزي مرتفع خواهد شد.
مديركل شيلات استان اردبيل اشتغال آفريني، افزايش توليد و استفاده از قابليت هاي گردشگري را از مزيت هاي مهم اين پروژه عنوان كرد و افزود: رفع موانع پيش روي سرمايه‌گذاران در اين بخش، دست يابي به اين مهم را سرعت خواهد بخشيد.
وي گفت: تقويت و پشتيباني از بخش آبزي پروري استان راهبرد اداره كل شيلات استان در سال جهش توليد است و در مسير حمايت از فعالان واقعي اين بخش، از هيچ تلاشي دريغ نخواهد شد.
باقرزاده فرماندار شهرستان سرعين گفت: دغدغه مهم و اساسي در اين شهرستان رونق بخش هاي مختلف توليدي به ويژه صنعت آبزي پروري است و در اين راه آماده همكاري همه جانبه با فعالان اين بخش براي رفع مشكلات هستيم.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)